Praleisti į turinį
Kaunas Pašilės g. 120A, Kaunas LT-51302

Pašilės, UAB

Profesionalios automobilių priežiūros paslaugos

Apie servisą

Susipažinkite su mūsų servisu

Reikalingas autoservisas Kaune? Pašilės, UAB – čia paslaugos, atsiliepimai ir registracija internetu per Autoservisai.lt.

Pašilės, UAB - patyrę meistrai, moderni įranga ir greitas aptarnavimas

Rezervuokite vizitą į Pašilės, UAB ir aptarkite darbus su patyrusiais meistrais.

Kodėl verta rinktis Pašilės, UAB

Pašilės, UAB orientuojasi į kokybišką aptarnavimą, aiškią komunikaciją ir atsakingą darbų atlikimą. Prieš pradedant darbus galite aptarti sąlygas, terminą ir numatomą kainą.

Kaip dirba Pašilės, UAB

Darbus atliekame nuosekliai ir skaidriai: informuojame apie eigą, terminus ir rekomendacijas tolesnei priežiūrai.

Kodėl klientai renkasi mus

Siekiame, kad kiekvienas klientas gautų aiškų darbų planą, skaidrią kainodarą ir profesionalų rezultatą.
Rezervuoti dabar

Greitas startas

Susisiekite su Pašilės, UAB ir rezervuokite vizitą

Pasirinkite patogų laiką, o servisas pasirūpins profesionaliu aptarnavimu.

Peržiūrėti darbo laiką

Nereikia registracijos, išbandykite dabar

DUK

Dažniausiai užduodami klausimai

Kur yra šis autoservisas?
Tikslų adresą rasite kontaktų skiltyje ir žemėlapyje, o navigacijai galite naudoti įprastas žemėlapių programas.
Ar servisas priima pagal išankstinę registraciją?
Taip, rekomenduojame registruotis iš anksto, kad gautumėte patogiausią jums laiką.
Ar galima gauti konsultaciją prieš vizitą?
Taip, galite susisiekti su servisu telefonu ir aptarti gedimo situaciją dar prieš atvykstant.
Ar yra kur palikti automobilį?
Dauguma partnerių turi klientams skirtą parkavimo vietą. Tikslias sąlygas rekomenduojame pasitikslinti telefonu.
Ką atsivežti atvykstant į servisą?
Paprastai pakanka transporto priemonės dokumentų ir informacijos apie pastebėtus gedimo simptomus.
24/7
Registracija internetu

Kiti autoservisai Kaune

Reklama

ADR Automatu remontas

Baldininkų g.

4.8(5) Kaunas
  • Automatinių dėžių diagnostika / patikra per dieną
  • Automatinės dėžės tepalų keitimas
  • Automatinės pavarų dėžės keitimas (darbas)
  • +3