Praleisti į turinį
Kretingos r. Kašučių g. 11, Darbėnai, Kretingos r. LT-97263

Autorinas, UAB

Profesionalios automobilių priežiūros paslaugos

Apie servisą

Susipažinkite su mūsų servisu

Reikalingas autoservisas Kretingos r.je? Autorinas, UAB – čia paslaugos, atsiliepimai ir registracija internetu per Autoservisai.lt.

Autorinas, UAB autoservisas - patikimas pasirinkimas jūsų automobiliui

Rezervuokite vizitą į Autorinas, UAB ir aptarkite darbus su patyrusiais meistrais.

Autorinas, UAB privalumai jūsų automobiliui

Autorinas, UAB orientuojasi į kokybišką aptarnavimą, aiškią komunikaciją ir atsakingą darbų atlikimą. Prieš pradedant darbus galite aptarti sąlygas, terminą ir numatomą kainą.

Mūsų aptarnavimo eiga

Autorinas, UAB komanda pirmiausia įvertina automobilio būklę, aptaria reikalingus darbus ir suderina aiškų veiksmų planą.

Patikimas aptarnavimas kiekvienam vizitui

Siekiame, kad kiekvienas klientas gautų aiškų darbų planą, skaidrią kainodarą ir profesionalų rezultatą.
Rezervuoti dabar

Greitas startas

Susisiekite su Autorinas, UAB ir rezervuokite vizitą

Užsiregistruokite į Autorinas, UAB ir aptarkite remonto darbus su specialistais.

Rezervuoti dabar

Nereikia registracijos, išbandykite dabar

DUK

Dažniausiai užduodami klausimai

Kur yra šis autoservisas?
Tikslų adresą rasite kontaktų skiltyje ir žemėlapyje, o navigacijai galite naudoti įprastas žemėlapių programas.
Ar servisas priima pagal išankstinę registraciją?
Taip, rekomenduojame registruotis iš anksto, kad gautumėte patogiausią jums laiką.
Ar galima gauti konsultaciją prieš vizitą?
Taip, galite susisiekti su servisu telefonu ir aptarti gedimo situaciją dar prieš atvykstant.
Ar yra kur palikti automobilį?
Dauguma partnerių turi klientams skirtą parkavimo vietą. Tikslias sąlygas rekomenduojame pasitikslinti telefonu.
Ką atsivežti atvykstant į servisą?
Paprastai pakanka transporto priemonės dokumentų ir informacijos apie pastebėtus gedimo simptomus.
24/7
Registracija internetu

Kiti autoservisai Kretingos rajone

Reklama