Praleisti į turinį
Šiaulių r. Ringuvos g. 7A-3, Paringuvio k., Šiaulių r. LT-81107

Automotodažymas, UAB

Profesionalios automobilių priežiūros paslaugos

Apie servisą

Susipažinkite su mūsų servisu

Reikalingas autoservisas Šiaulių r.je? Automotodažymas, UAB – čia paslaugos, atsiliepimai ir registracija internetu per Autoservisai.lt.

Automotodažymas, UAB - patyrę meistrai, moderni įranga ir greitas aptarnavimas

Rezervuokite vizitą į Automotodažymas, UAB ir aptarkite darbus su patyrusiais meistrais.

Automotodažymas, UAB privalumai jūsų automobiliui

Automotodažymas, UAB orientuojasi į kokybišką aptarnavimą, aiškią komunikaciją ir atsakingą darbų atlikimą. Prieš pradedant darbus galite aptarti sąlygas, terminą ir numatomą kainą.

Kaip dirba Automotodažymas, UAB

Darbus atliekame nuosekliai ir skaidriai: informuojame apie eigą, terminus ir rekomendacijas tolesnei priežiūrai.

Kodėl klientai renkasi mus

Mums svarbu ne tik sutvarkyti gedimą, bet ir pasiūlyti optimalų sprendimą ilgalaikei automobilio būklei.
Peržiūrėti darbo laiką

Greitas startas

Susisiekite su Automotodažymas, UAB ir rezervuokite vizitą

Pasirinkite patogų laiką, o servisas pasirūpins profesionaliu aptarnavimu.

Rezervuoti dabar

Nereikia registracijos, išbandykite dabar

DUK

Dažniausiai užduodami klausimai

Kur yra šis autoservisas?
Tikslų adresą rasite kontaktų skiltyje ir žemėlapyje, o navigacijai galite naudoti įprastas žemėlapių programas.
Ar servisas priima pagal išankstinę registraciją?
Taip, rekomenduojame registruotis iš anksto, kad gautumėte patogiausią jums laiką.
Ar galima gauti konsultaciją prieš vizitą?
Taip, galite susisiekti su servisu telefonu ir aptarti gedimo situaciją dar prieš atvykstant.
Ar yra kur palikti automobilį?
Dauguma partnerių turi klientams skirtą parkavimo vietą. Tikslias sąlygas rekomenduojame pasitikslinti telefonu.
Ką atsivežti atvykstant į servisą?
Paprastai pakanka transporto priemonės dokumentų ir informacijos apie pastebėtus gedimo simptomus.
24/7
Registracija internetu

Kiti autoservisai Šiaulių rajone

Reklama